Mecz ligowy z drużyną Delta Warszawa

W sobotę 18 kwietnia rozegraliśmy mecz ligowy z drużyną Delta Warszawa. Niestety nie był to dobry dzień dla naszego zespołu, gdyż mimo chęci i walki nie udało nam się zdobyć punktów w klasyfikacji. Po stracie pierwszej bramki w pierwszych minutach meczu, chłopcy walczyli o zdobycie wyrównującego gola, utrzymując wynik do przerwy 0:1 dla przeciwnika. Druga połowa spotkania była również wyrazem naszej słabszej formy, którą wykorzystali zawodnicy Delty strzelając nam w ostatnich minutach gry drugą bramkę, ustalając ostatecznie wynik meczu na 0:2. Może to gorsza forma chłopców, może bardzo nie sprzyjająca pogoda, a może po prostu nie ułożyło się tak jak planowaliśmy. Ale nie poddawajmy się za szybko - raz wychodzi, a raz nie. Przed nami jeszcze kilka meczy ligowych, podczas których na pewno pokażemy jeszcze na co nas stać. Głowa do góry!