Zakończenie sezonu - Bubble Football!!

W czwartek 25 czerwca rozegraliśmy między sobą dosyć oryginalne spotkanie piłkarskie - zagraliśmy w Bubble Football. Zabawa była przednia!! Chłopcy wraz z trenerem zostali podzieleni na 4 drużyny, rozgrywając między sobą 10-minutowe mecze, a każdy zawodnik miał na sobie ogromną kulę wypełnioną powietrzem, co poważnie utrudniało poruszanie się na boisku. Jednak determinacja cały czas towarzyszyła zawodnikom i mimo niedogodności kilka razy udało się umieścić piłkę w bramce. Na zakończenie spotkania zorganizowano współczesną wersję zbijaka - tyle że zamiast rzucania piłką chłopaki wbiegali na siebie, co skutkowało efektownym odbijaniem się zawodników od siebie.

W ten sposób chcieliśmy podziękować Wam - chłopaki, oraz Trenerom za zaangażowanie, poświęcony czas oraz emocje, które przez mijający sezon serwowaliście nam, kibicom, podczas każdego spotkania. Jesteśmy z Was bardzo dumni, życzymy udanych wakacji i do zobaczenia za miesiąc!!

Zawsze wierni fani - Rodzice

Powiązana galeria: