Zwycięstwo z Otwockiem

W sobotę nasza drużyna spotkała się z sąsiadującym w tabeli Otwockiem. W pierwszym, inauguracyjnym meczu tych drużyn padł remis 1:1.

Tym razem, mimo braku kilku zawodników, nie było ani przez chwilę wątpliwości kto jest lepszy. Traktorki wygrały 2:0 po bramkach Sebastiana Czajewskiego i Daniela Drabika. Świetnie współpracowały wszystkie formacje, przewaga była wyraźna, a Trener mógł dokonać zmian i sprawdzić wielu graczy.

Brawo chłopaki!

Następne spotkanie z liderem Unią Warszawa.

----------------------------------------------------------------------------------

Druga runda ligi wiosennej rozpoczęta - i to sukcesem! W sobotę 9.05.2015 podjęliśmy na własnym boisku drużynę OKS Otwock. Mecz rozgrywany był bardzo walecznie zarówno z naszej, jaki i ze strony przeciwników. O ile z początku siły wydawały się być wyrównane, po około 20 minutach po pięknym podaniu Daniela Drabika gola strzelił nasz kapitan, Sebastian Czajewski. Po tej bramce nasi chłopcy nabrali wiatru w żagle i w drugiej połowie meczu Daniel Drabik umieścił piłkę w bramce przeciwnika po podaniu Sebastiana Czajewskiego. Mimo kilku ataków przeprowadzanych na naszą bramkę, drużynie z Otwocka nie udało się skierować piłki do naszej bramki dzięki udanym interwencjom naszego bramkarza Michała Kaczmarczyka, kończąc mecz wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Chłopaki, rozegraliście bardzo fajny mecz, oby tak dalej! Gratulacje!!